Новини проекту
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 122 людини

Новини

з 5 по 9 листопада для учнів початкових класів було проведено тиждень української мови. На протязі тижня учні знайомились з надбанням українського народу, його прекрасною мелодійною мовою. У понеділок було відкриття Тижня української мови ''Наше диво калинове - українська рідна мова''. У вівторок було проведено конкурсно-розважальну гру ''Знавців української мови'', учні 3-4 класів показали свої знання з рідної мови, проявили кмітливість.Читали прислів'я та приказки про мову. У середу був проведений конкурс віршів ''Мова - душа мого народу''. У четвер цікаво і змістовно провели конкурсну - гру ''У світі казки'', де учні 1-4 класів поринули у світ казки. Відбулася виставка малюнків ''Казка до нас завітала...''. У кінці тижня було підбито підсумки та оголошені переможці конкурсів. Також був створений лепбук ''Наша мова калинова''.

13 листопада о 18:46 | Сідь О. П. | немає коментарів

Саме під таким гаслом проведений у Денисівській гімназії тиждень української мови.
Предметний тиждень уже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія .
Мета тижня:
 розвивати творчі здібності, естетичні смаки, мовлення і мислення учнів;
 сприяти формуванню високоморальної особистості;
 виховувати інтерес до народних традицій, повагу до рідного слова.

12 листопада о 18:22 | Гикавчук В. Б. | немає коментарів

З метою формування історичної пам'яті,виховування в учнів свідомої любові до Батьківщини, поваги до героїчного минулого свого народу, його традицій, виховування в учнів усіх якостей громадянина, який братиме активну участь у формуванні майбутнього своєї держави, 26 жовтня проведено урок мужності "Героїв імена у пам’яті народу", операцію "Обеліск" (впорядкування території меморіального об’єкта ) та акцію " Дякуємо за життя !" ( висадження кущиків хризантем біля обеліска ).

19 жовтня у приміщенні районного Будинку творчості школяра відбувся конкурс "Світ паперових фантазій". Вчителі та діти гімназії активно готувалися до конкурсу.

Вибір професії – один із найвідповідальніших і найскладніших кроків у житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості.

4 жовтня у гімназії проведено урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» та фотовиставку "Друзі наші менші", присвячені Всесвітньому дню захисту тварин.

1 жовтня у Денисівській гімназії відбувся шкільний осінній вернісаж «Осінь – художник».

21 вересня у Денисівській гімназії відбувся флешмоб до Дня Миру « Діти Денисівки – за МИР».
Мир у рідній країні – це найзаповітніше бажання всіх українців. Діти з великим задоволенням та відповідальністю готувалися до флешмобу: розучували танці, вчили вірші, малювали плакати та малюнки.
Головною ж метою заходу стало бажання показати усім, що діти хочуть жити, творити, навчатись та рости під мирним небом, у мирній країні.
Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.

21 вересня о 15:43 | Дячук В. В. | немає коментарів

3 вересня у школі традиційно пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.
День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

З 30.05 по 31.05 2018 року команда "Спалах" у складі учнів 7- 9 класів взяла участь у районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в лісовому масиві поблизу с. Тростянка.

2 червня о 21:36 | Дячук В. В. | 2 коментаря

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та вчителі школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку.

23 квітня у Денисівській школі пройшов незвичайний захід – це захист проекту «Село моє – перлинка України».
Учасники проекту зібрали і узагальнили дані про своє село.
Дізналися , як виникло село, звідки пішла назва. Подумали про те, що можна змінити в нашому селі, та як зробити його кращим. Презентували власно створеного герба свого села, малюнки «Денисівка в майбутньому».Учні 5 класу підготували флешмоб.

20 квітня сільський голова с. Денисівки, учні 5 - 9 класів та класні керівники за щорічною традицією організовано і активно прибрали 4 кілометри узбіччя дороги

19 квітня до Дня цивільного захисту в нашій школі було проведено практичне заняття щодо відпрацювання плану евакуації на випадок пожежі.

05 квітня учні школи та вчителі з повною відповідальністю віднеслись до благоустрою території та приклали значні зусилля, щоб наш заклад став охайним та виразним. Адже, школа – це простір для розвитку інтелектуальної, естетичної, емоційної особистості школяра. На сьогоднішній день це вимагає створення комфортних умов для учнів як в школі, так і довкола неї. Сучасне подвір’я школи – це інструмент для реалізації творчого потенціалу молоді.

На теренах України святкувати Великдень як Воскресіння Ісуса почали ще наприкінці першого тисячоліття, із запровадженням християнства. Це свято символізувало відродження життя і надій. З роками свято стало частиною місцевої культури, замінивши місцеві звичаї та адаптувавши місцеві традиції й обряди.

23 березня 2018 року на базі Денисівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти району на тему: «Хмарні сервіси як чинник розвитку сучасного закладу освіти»

23 березня о 16:21 | Дячук В. В. | немає коментарів

16 березня у Будинку творчості школярів відбулася зустріч поетів та прозаїків «Пишу я, читаєш ти, пишемо і читаємо ми разом». На зустріч були запрошені учні з усіх шкіл Білогірщини.
Приємно, що юні школярі здатні бачити прекрасне довкола себе і висловлювати свої враження і почуття рідною мовою поетичними рядками.
Слухаючи їх, насолоджуєшся безпосередністю, душевною чистотою і теплом, що їх випромінюють ці дитячі вірші. Так радісно сприймати життя і все , що нас оточує, можуть лише діти. Приємно, що серед юних поетів є й учениця нашої школи.

19 березня о 22:20 | Гикавчук В. Б. | 1 коментар

6 березня у школі проведено огляд художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва "Таланти твої, рідна школо!". Мета огляду-конкурсу: пошук, розвиток і підтримка здібних, обдарованих дітей, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків.