Електронне освітнє середовище загальноосвітнього навчального закладу
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Як Вам новий сайт?

Новини

3 вересня у школі традиційно пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.
День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

З 30.05 по 31.05 2018 року команда "Спалах" у складі учнів 7- 9 класів взяла участь у районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в лісовому масиві поблизу с. Тростянка.

2 червня о 21:36 | Дячук В. В. | 2 коментаря

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та вчителі школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку.

23 квітня у Денисівській школі пройшов незвичайний захід – це захист проекту «Село моє – перлинка України».
Учасники проекту зібрали і узагальнили дані про своє село.
Дізналися , як виникло село, звідки пішла назва. Подумали про те, що можна змінити в нашому селі, та як зробити його кращим. Презентували власно створеного герба свого села, малюнки «Денисівка в майбутньому».Учні 5 класу підготували флешмоб.

20 квітня сільський голова с. Денисівки, учні 5 - 9 класів та класні керівники за щорічною традицією організовано і активно прибрали 4 кілометри узбіччя дороги

19 квітня до Дня цивільного захисту в нашій школі було проведено практичне заняття щодо відпрацювання плану евакуації на випадок пожежі.

05 квітня учні школи та вчителі з повною відповідальністю віднеслись до благоустрою території та приклали значні зусилля, щоб наш заклад став охайним та виразним. Адже, школа – це простір для розвитку інтелектуальної, естетичної, емоційної особистості школяра. На сьогоднішній день це вимагає створення комфортних умов для учнів як в школі, так і довкола неї. Сучасне подвір’я школи – це інструмент для реалізації творчого потенціалу молоді.

На теренах України святкувати Великдень як Воскресіння Ісуса почали ще наприкінці першого тисячоліття, із запровадженням християнства. Це свято символізувало відродження життя і надій. З роками свято стало частиною місцевої культури, замінивши місцеві звичаї та адаптувавши місцеві традиції й обряди.

23 березня 2018 року на базі Денисівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти району на тему: «Хмарні сервіси як чинник розвитку сучасного закладу освіти»

23 березня о 16:21 | Дячук В. В. | немає коментарів

16 березня у Будинку творчості школярів відбулася зустріч поетів та прозаїків «Пишу я, читаєш ти, пишемо і читаємо ми разом». На зустріч були запрошені учні з усіх шкіл Білогірщини.
Приємно, що юні школярі здатні бачити прекрасне довкола себе і висловлювати свої враження і почуття рідною мовою поетичними рядками.
Слухаючи їх, насолоджуєшся безпосередністю, душевною чистотою і теплом, що їх випромінюють ці дитячі вірші. Так радісно сприймати життя і все , що нас оточує, можуть лише діти. Приємно, що серед юних поетів є й учениця нашої школи.

19 березня о 22:20 | Гикавчук В. Б. | 1 коментар

6 березня у школі проведено огляд художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва "Таланти твої, рідна школо!". Мета огляду-конкурсу: пошук, розвиток і підтримка здібних, обдарованих дітей, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків.

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов
світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний,
улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона,
як ніжна пісня співучого соловейка.

19 лютого на базі нашої школи були проведені змагання з баскетболу.

Нова українська школа потребує нових підходів до навчання, формування педагогічної компетентності фахівця школи. Відповідно до сучасних освітніх тенденцій високі вимоги ставляться до вчителя. Сучасний учитель повинен бути професійно-компетентним й всебічно освіченим фахівцем, здатним професійно сприймати, аналізувати і оцінювати сучасні соціально-педагогічні явища, грамотно застосовувати педагогічні технології, проявляти творчу і дослідницьку ініціативу, професійну мобільність, бути здатним до розвитку суб'єктів освітнього процесу.

1 лютого учні та вчителі нашої школи долучилися до благодійної акції для учасників АТО та закладів освіти м. Волновахи Донецької області

24 січня проведено зустріч учнів 8-9 класів Денисівської ЗОШ І-ІІ ступенів з працівниками місцевих органів прокуратури та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою запобігання шкідливих звичок серед дітей, скоєнню злочинів та правопорушень неповнолітніми.

19 січня у школі було проведено загальношкільні батьківські збори.

Новий рік – це, без сумніву, довгоочікуване свято для всіх дорослих і дітей. Ми з нетерпінням чекаємо від нього подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС

15 грудня 2017 о 21:44 | Гикавчук В. Б. | немає коментарів