Новини проекту
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 116 чоловік

Новини

З 30.05 по 31.05 2018 року команда "Спалах" у складі учнів 7- 9 класів взяла участь у районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в лісовому масиві поблизу с. Тростянка.

2 червня о 21:36 | Дячук В. В. | 2 коментаря

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та вчителі школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку.

23 квітня у Денисівській школі пройшов незвичайний захід – це захист проекту «Село моє – перлинка України».
Учасники проекту зібрали і узагальнили дані про своє село.
Дізналися , як виникло село, звідки пішла назва. Подумали про те, що можна змінити в нашому селі, та як зробити його кращим. Презентували власно створеного герба свого села, малюнки «Денисівка в майбутньому».Учні 5 класу підготували флешмоб.

20 квітня сільський голова с. Денисівки, учні 5 - 9 класів та класні керівники за щорічною традицією організовано і активно прибрали 4 кілометри узбіччя дороги

19 квітня до Дня цивільного захисту в нашій школі було проведено практичне заняття щодо відпрацювання плану евакуації на випадок пожежі.

05 квітня учні школи та вчителі з повною відповідальністю віднеслись до благоустрою території та приклали значні зусилля, щоб наш заклад став охайним та виразним. Адже, школа – це простір для розвитку інтелектуальної, естетичної, емоційної особистості школяра. На сьогоднішній день це вимагає створення комфортних умов для учнів як в школі, так і довкола неї. Сучасне подвір’я школи – це інструмент для реалізації творчого потенціалу молоді.

На теренах України святкувати Великдень як Воскресіння Ісуса почали ще наприкінці першого тисячоліття, із запровадженням християнства. Це свято символізувало відродження життя і надій. З роками свято стало частиною місцевої культури, замінивши місцеві звичаї та адаптувавши місцеві традиції й обряди.

23 березня 2018 року на базі Денисівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти району на тему: «Хмарні сервіси як чинник розвитку сучасного закладу освіти»

23 березня о 16:21 | Дячук В. В. | немає коментарів

16 березня у Будинку творчості школярів відбулася зустріч поетів та прозаїків «Пишу я, читаєш ти, пишемо і читаємо ми разом». На зустріч були запрошені учні з усіх шкіл Білогірщини.
Приємно, що юні школярі здатні бачити прекрасне довкола себе і висловлювати свої враження і почуття рідною мовою поетичними рядками.
Слухаючи їх, насолоджуєшся безпосередністю, душевною чистотою і теплом, що їх випромінюють ці дитячі вірші. Так радісно сприймати життя і все , що нас оточує, можуть лише діти. Приємно, що серед юних поетів є й учениця нашої школи.

19 березня о 22:20 | Гикавчук В. Б. | 1 коментар

6 березня у школі проведено огляд художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва "Таланти твої, рідна школо!". Мета огляду-конкурсу: пошук, розвиток і підтримка здібних, обдарованих дітей, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків.

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов
світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний,
улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона,
як ніжна пісня співучого соловейка.

19 лютого на базі нашої школи були проведені змагання з баскетболу.

Нова українська школа потребує нових підходів до навчання, формування педагогічної компетентності фахівця школи. Відповідно до сучасних освітніх тенденцій високі вимоги ставляться до вчителя. Сучасний учитель повинен бути професійно-компетентним й всебічно освіченим фахівцем, здатним професійно сприймати, аналізувати і оцінювати сучасні соціально-педагогічні явища, грамотно застосовувати педагогічні технології, проявляти творчу і дослідницьку ініціативу, професійну мобільність, бути здатним до розвитку суб'єктів освітнього процесу.

1 лютого учні та вчителі нашої школи долучилися до благодійної акції для учасників АТО та закладів освіти м. Волновахи Донецької області

24 січня проведено зустріч учнів 8-9 класів Денисівської ЗОШ І-ІІ ступенів з працівниками місцевих органів прокуратури та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою запобігання шкідливих звичок серед дітей, скоєнню злочинів та правопорушень неповнолітніми.

19 січня у школі було проведено загальношкільні батьківські збори.

Новий рік – це, без сумніву, довгоочікуване свято для всіх дорослих і дітей. Ми з нетерпінням чекаємо від нього подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС

15 грудня 2017 о 21:44 | Гикавчук В. Б. | немає коментарів

« - Куди їдеш?
- На край хати.
- Що робити?
- Калиту кусати….» - пролунало у нашій школі.
Діти із задоволенням слухали старшокласників, які знайомили присутніх із народними традиціями та звичаями, що, на жаль, сьогодні відійшли на задній план нашого буття. Про них молоді покоління довідуються лише з книг, фільмів і все рідше від учасників цих цікавих і незабутніх дійств. Учні прослухали цікаву інформацію про свято Андрія, дізналися про те, що таке калита, ворожіння та вечорниці. Вони з радістю взяли участь в кусанні калити, веселилися, жартували, були задоволені та в піднесеному настрої ділилися враженнями один з одним.

13 грудня 2017 о 19:22 | Гикавчук В. Б. | немає коментарів