Толерантність людини- найважливіша умова миру і злагоди в сім'ї, колективі, суспільстві.
Толерантність - це обов'язок сприяти утвердженню прав людини, демократії, плюралізму та правопорядку. Стосовно поважання прав людини виявлення толерантності не означає терпимого ставлення до соціальної несправедливості. Це означає, що кожен може дотримуватися своїх переконань і визнає таке саме право за іншими.Це означає визнання того, що людина за природою своєю відрізняється зовнішнім виглядом, становищем, мовою, поведінкою й має право жити в мирі, зберігаючи свою індивідуальність. Це також означає, що погляди однієї людини не можуть бути нав'язані іншим.
Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на 28 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО.Особливого значення цей день набув з початком третього тисячоліття, перше десятиріччя якого ООН проголосила Міжнародним десятиріччям культури миру та ненасильства (2000 - 2010р.) Події, що відбуваються останнім часом, потребують мобілізації зусиль для боротьби з тероризмом, нетерпимістю.
Агресивність,конфронтація, відчуженість мають поступитися місцем толерантному ставленню людей одне до одного, взаєморозумінню й довірі. Це сприятиме вирішенню найактуальнішого завдання сучасності, від якого залежить подальший поступ людства, - переходу від протистояння, підозри, насильства до злагоди, національної, релігійної та міжнародної стабільності.
З нагоди дня толерантності було проведено в онлайн- режимі виховну годину на тему: "Толерантність людини - найважливіша умова миру і злагоди в сім*ї, колективі, суспільстві".