Електронне освітнє середовище загальноосвітнього навчального закладу
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Як Вам новий сайт?

Навчальна евакуація у школі

Дата: 21 квітня о 16:51, Оновлено 21 квітня о 17:24
Автор: Дячук І. А.
138 переглядів

19 квітня до Дня цивільного захисту в нашій школі було проведено практичне заняття щодо відпрацювання плану евакуації на випадок пожежі.

Основною метою тренування було вдосконалення підготовки колективу школи до дій за умов виникнення пожежі та придбання стійких навичок, необхідні прийняття швидких і чітких рішень.  За командою директора закладу Василя Васильовича було відкрито всі виходи та о 12.35 год. пролунали три тривожні дзвінки, які сповістили про надзвичайну ситуацію у закладі, всі учні та працівники школи покинули приміщення класів, вибігши на шкільне подвір’я за 3 хв.

Перед шкільною громадою виступив  директор школи, який подякував усім за злагоджені дії та повідомив, що із завданням ми справились на відмінно!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.