Електронне освітнє середовище загальноосвітнього навчального закладу
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Як Вам новий сайт?

Прибирання узбіччя дороги

Дата: 21 квітня о 17:27, Оновлено 22 квітня о 21:14
Автор: Дячук І. А.
216 переглядів

20 квітня сільський голова с. Денисівки, учні 5 - 9 класів та класні керівники за щорічною традицією організовано і активно прибрали 4 кілометри узбіччя дороги

Пакети для сміття, яких знадобилось чимало, надав сільський голова села Олександр Олександрович,  він присвятив кілька годин свого часу на прибирання узбіч від різного побутового непотребу разом з учнями.  Звичайно ж, приємно те, як відповідально поставились до проведення даної традиції школярі. Це означає, що бесіди, виховні години вчителів не проходять безслідно. Наші учні є повноцінними і свідомими членами суспільства.

Така щорічна традиція несе виховну мету і є не лише доброю справою, але й виховує в дітях працьовитих  господарів і справжніх патріотів свого краю.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.