Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?
Всього 122 людини

Прибирання узбіччя дороги

Дата: 21 квітня о 17:27, Оновлено 22 квітня о 21:14
Автор: Дячук І. А.
294 перегляда

20 квітня сільський голова с. Денисівки, учні 5 - 9 класів та класні керівники за щорічною традицією організовано і активно прибрали 4 кілометри узбіччя дороги

Пакети для сміття, яких знадобилось чимало, надав сільський голова села Олександр Олександрович,  він присвятив кілька годин свого часу на прибирання узбіч від різного побутового непотребу разом з учнями.  Звичайно ж, приємно те, як відповідально поставились до проведення даної традиції школярі. Це означає, що бесіди, виховні години вчителів не проходять безслідно. Наші учні є повноцінними і свідомими членами суспільства.

Така щорічна традиція несе виховну мету і є не лише доброю справою, але й виховує в дітях працьовитих  господарів і справжніх патріотів свого краю.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.