Літературно – мистецьке свято «Коли серце зігріте любов’ю»

Дата: 17 травня 2019 о 13:45, Оновлено 19 травня 2019 о 13:59
452 перегляда

У стінах Денисівської гімназії в День вишиванки відбулося літературно – мистецьке свято «Коли серце зігріте любов’ю». Це цікава зустріч з надзвичайно талановитою, творчою людиною, яка має талант від Бога: вміння і бажання писати вірші, у яких він оспівує, прославляє свою маленьку батьківщину, несе любов і світлі почуття до своєї України - Віталієм Прокоповичем.

Молодий поет розповів чимало нового про своє життя, початок творчого шляху, збірки поетичних творів та зачитав свої улюблені поезії. А ще Віталій здивував усіх грою на гітарі та виконанням сучасних українських пісень. Він підкорив публіку своїм чудовим голосом, сучасною інтерпретацією музичних творів. Присутні із захопленням аплодували йому.

До уваги глядачів були представлені поетичні збірки Віталія Прокоповича: “Червоні сльози України” , «Сірі волошки».  Через проектор відбувався показ презентації про автора.  Під музичний супровід учні читали напам’ять вірші молодого поета,  ставили йому запитання, спілкувалися, фотографувалися.

Сам Віталій Прокопович  був  схвильований,  потішений  увагою дітей. Він із задоволенням дивився на виступи учнів, які протягом свята радували усіх своїми піснями, танцями та віршами. На згадку  Віталій  подарував школі збірки своїх поезій.

Зустріч була напрочуд дивовижною, щирою та емоційною, час пролетів непомітно. Сподіваємось, що вона залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше його віршів, бажання сіяти красу серед інших, творити добро.

Щиро вдячні Вам, Віталію, за цікаву і змістовну зустріч, за Вашу творчість! Хочемо побажати Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають друзі, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!