Мистецьке рандеву з Галиною Міколяш

Date: 18 жовтня 2019 о 10:33, Refreshed 19 жовтня 2019 о 19:23
346 views

17 жовтня в приміщенні Денисівської гімназії пройшло мистецьке рандеву «Пісня – це її життя, вірші – її душа» із заслуженою артисткою естрадного мистецтва України, поетесою Галиною Міколяш із м.Глиняни Золочівського району, Львівської області. У 2017 році вийшла друком її збірка поезій «Одна доля», із шести розділів: «Життя, Бог, Любов, Україна, Мама, Природа». В поетичних рядках пані Галини безмежний океан голосів, звуків, кольорів, фантазій, безмежної любові до України і рідної мови, а також пісні для дітей. Багато поетично-пісенних творів присвячено вчителю та його призначенню у житті дитини, вражаюче звучали поезії про маму, про любов до рідної землі, цінним творчим здобутком авторки стала чимала добірка пісень для дітей, які увійшли до авторського диску «Пальчики». Глядачі мали можливість насолодитись акторським талантом поетеси, яка вміє майстерно виконувати пісні для дітей дитячим голосом. Неабияк розважила неймовірно точною імітацією дитячого голосу, коли виконала пісні «Їжачок» та «Вітерець». До сліз розчулила глядачів Галина Володимирівна піснею «Листи до діда», в якій йде мова про воїна АТО, дід якого воював у Другій світовій війні і дійшов до Берліна. Дух всіх пісень Галини Міколяш є проникливим, торкається струн душі, спонукає замислитися. Як стало відомо з уст поетеси, натхнення до неї приходить раптово, і вірші народжуються десь глибоко у серці від побачених світлин, картин, подій, які зворушують. Рандеву пройшло у надзвичайно дружній, щирій атмосфері. Директор Дячук Василь Васильович та всі присутні щиро дякували пані Галині за поетичне свято, зичили творчої наснаги та нових книг. Діти вручили поетесі букет квітів. А авторка власноруч підписала і подарувала для читачів бібліотеки свою збірочку та диск пісень.