Зустріч з поетами рідного краю та учасниками АТО

Дата: 21 жовтня 2016 о 15:58, Оновлено 27 жовтня 2016 о 22:49
614 переглядів

20 жовтня у приміщенні Денисівської школи пройшла зустріч з поетом, композитором, співаком з Кривачинець Волочиського району Хмельницької області - Олегом Стадніком та поетами рідного села Зоєю Мазурок , Віктором Бачуком та учасниками АТО

20 жовтня у приміщенні Денисівської  школи    пройшла зустріч з поетом, композитором, співаком з Кривачинець Волочиського району Хмельницької області - Олегом   Стадніком та поетами рідного села Зоєю Мазурок , Віктором Бачуком   та  учасниками  АТО

На зустрічі були присутні учні 1 -9  класів, адміністрація школи і вчителі та батьки .

Ведучі  познайомили присутніх з біографією поетів та  їх  творчою діяльністю.

Свято розпочав поет  Олег Стаднік авторським  віршем  «Шануймо слово Лесі Українки» - присвячений 145 річниці видатної поетеси, яка  своїми віршами  прославила  наше рідне Поділля.

Зустріч дітей із поетами   була  цікавою  і насиченою.

Маленьким слухачам сподобалася чудова поезія поетів Зої  Мазурок та Віктора Бачука. У  ході  виховного заходу учнями школи  та гостями  читались авторські вірші місцевих поетів, які зворушили серця   глядачів.

Юні поети школи учні 4 класу - Ілона Улянчук, Богдан Бачук, Даша Вознійчук. Каріна Бачук, Тетяна Костюк читали власні вірші.

Радували учасників АТО  танцювальний  хореографічний колектив «Усмішка сонця» своїми запальними танцями, та  учениця  8 класу Дячук Марина, яка виконувала пісню «У нашому серці», а Босняк Анастасія учениця 9 класу  читала вірш «Лист солдату». Олег Стаднік виконав всім відому  пісню «Смерека», яку підхопили всі присутні. З великою  радістю виконувалась пісня  «Моя Денисівка»  написана   Олегом та лірична пісня «Ти і я».

Поет читав на святі  вірш «Героям АТО присвячується». Прозвучали пісні  «Мамина весна»,  «Зупиніть війну».   «Нам сниться застава»

Усім хто чекає своїх чоловіків, татусів, синів присвятили відео «Розмова сина з татом»

Усі присутні  вшанували пам’ять наших земляків та усіх Героїв, що віддали своє життя задля нашого щасливого майбутнього  хвилиною мовчання.

Учні 2 класу зробили флешмоб  «Ми за мир»

Після флешмобу учні 3 -4 класу виконали пісню «Ми щасливі діти»

Зустріч з  митцями слова   залишила в дитячих серцях тепло і радість, бажання прочитати ще більше творів, бажання сіяти красу серед інших, творити добро.

І свято закінчилось словами:

Врятує світ краса

То ж, люди на землі!

Спішіть добро творити,

Щоб нам не згинути у морі зла,

Щоб кожен міг серед добра прожити

У царстві справедливості й добра

Пісня у виконанні Олега Стадніка «Я вірю в добро»

Учням, вчителям та всім присутнім дуже сподобалася зустріч з талановитими людьми та захисниками Вітчизни.